Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 01 Balandis 2011 18:03

Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą

Renata BURBAITĖ, mokytoja

Kovo 27-30 dienomis Vilniuje vyko XXII Lietuvos mokinių olimpiados finalinis etapas. Žinoma, važiuodamas į olimpiadą, turi ne tik treniruotis, bet ir pastudijuoti, kokie bus varžovai. Finaliniame etape dėl apdovanojimų kovojo 50 jaunųjų programuotojų iš 27 Lietuvos mokyklų. Didžiausia, kaip jau ir įprasta, buvo Vilniaus miesto delegacija – ją sudarė 24 mokiniai, kauniečių programuotojų buvo 6, panevėžiečių – 5. Likusiose delegacijose buvo po 1-2 mokinius. Buvo labai smalsu, kuriose mokyklose mokosi geriausi programuotojai. Čia nepralenkiami Vilniaus licėjistai – jų olimpiadoje dalyvavo 15. Antrieji – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazistai (5). Po 2 mokinius atvyko iš Klaipėdos „Ąžuolyno“, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo, Vilniaus Žirmūnų, Kauno technologijos universiteto, Kauno Maironio universitetinės gimnazijų.

Dvi dienas mokiniai įtemptai dirbo spręsdami sunkius, bet įdomius olimpiados uždavinius. Pastangos buvo įvertintos. Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro diplomais už sėkmingą pasirodymą finale buvo apdovanoti mūsų gimnazistai: Ig klasės mokinys Modestas Urbonas, IIc klasės mokinys Antanas Kascėnas, IIe klasės mokinys Edgaras Liberis ir IIId klasės mokinys Tomas Čerškus. IVb klasės mokinys Donatas Kučinskas laimėjo II vietą ir kelialapį į Baltijos šalių mokinių informatikos olimpiadą, kuri balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje vyks Kopenhagoje (Danija). Donatui iki laureato vardo pritrūko vienos dvyliktosios balo. Šį nuostolį kompensavo „Laureatiškiausio nelaureato“ nominacija.

Po uždarymo atsisveikinę su senais ir naujai surastais draugais skubėjome į namus pasidžiaugti olimpiados rezultatais ir spręsti naujų uždavinių. Juk iki kitos olimpiados tiek mažai laiko – tik vieneri metai.      


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/informatika2011