Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 25 Kovas 2011 11:26

Klasei suteiktas garsios mokytojos vardas

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Mūsų gimnazijos istorija – ypač turtinga. Garbės lenta visiems primena žymius mokinius, mokytojai dažnai pasakoja apie kadaise gimnazijoje dirbusius garsius žmones. Tikrai turime kuo pasididžiuoti ir ką prisiminti. Kovo 24 dieną įvyko tradicinis Panevėžio apskrities jaunųjų kūrėjų sambūris, skirtas Juozo Balčikonio 126-osioms ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-osioms gimimo metinėms.

Minint šias sukaktis, Juozo Balčikonio gimnazijos 112 kabinetui suteiktas garsios pedagogės vardas – nuo šiol jis bus tituluojamas G.Petkevičaitės-Bitės klase. Po iškilmių jaunųjų kūrėjų sambūrio dalyviai gimnazijos muziejuje dalyvavo pamokoje, skirtoje J.Balčikoniui ir G.Petkevičaitei-Bitei.

Jaunųjų kūrėjų poezijos bei prozos skaitymai vyko Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje. Čia mokiniai ir jų mokytojai stebėjo abiturientės Akvilės Vitkūnaitės režisuotą sceninę kompoziciją „Maži ir suaugėliai“, sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas bei bibliotekos direktorė Rima Maselytė. Renginio vedėjai Gretė ir Paulius pakvietė savo kūrybą skaityti sambūrio svečius – V.Žemkalnio, „Minties“, 5-osios, Panevėžio rajono Ramygalos ir Velžio gimnazijų mokinius. Po jų savo eiles ir prozą pristatė mūsų gimnazijos mokiniai bei buvę gimnazistai Aigustė Tavoraitė ir Edgaras Tkačenka. Aigustės kūrybos knygelę dovanų gavo visi sambūrio dalyviai.

Gražų ir prasmingą renginį būtų galima apibendrinti G.Petkevičaitės-Bitės žodžiais: „Siekti prie idealo – tai kiekvieno žmogaus priedermė“. Siekime idealų!


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/bite2011