Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 09 Kovas 2011 20:02
Išvijome ir žiemą, ir savo ydas!
 
Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė
 
Nors kovo 8-ąją įprasta didžiausią dėmesį ir tulpių žiedus skirti moterims, tačiau dėl fantastiško sutapimo šiemet tą dieną šventėme ir Užgavėnes! Linksma ir tranki šventė, kurios metu visi nusidaužo batų kulnus vydami žiemą iš kiemo, aplankė ir JBG vidinį kiemelį.
Čia, padėję tulpes į šalį, gimnazistai suko ratelį aplink laužą, braukė pelenus nuo plaukų ir toliau sukosi. Graži ir prasminga Užgavėnių tradicija – atsikratyti visomis ydomis. Surašę ant dangaus žibinto visas savo nuodėmes paleidome jas į orą: nuskrido miegas per pamokas, nusirašinėjimas, nedraugiškumas, perfekcionizmas(!), tinginystė... Tiesa, ydos taip lengvai į dangų nekilo, ilgai skraidžiojo mokyklos kiemelyje, tačiau vargais negalais jų atsikratėme.
Linksmiausia šventės dalis – Lašininio ir Kanapinio peštynės. Nugalėtoju, kaip bebūtų keista, paskelbtas Kanapinis – puiki pavasario pradžia! Po įnirtingos kovos Kanapinis atskleidė savo išmintį mokydamas gimnazistus keisčiausių žaidimų, pavyzdžiui, vieną tokį bežaidžiant parlamentarė Simona „ištekėjo“ – taip pat puikus vasaros pranašas! Po beveik pusvalandį trukusių linksmybių Lašininis ir Kanapinis paragino gimnazistus prisivalgyti tiek, kad „pilvas būtų kietas kaip kakta“.

Atšventėme linksmai ir sočiai, o kad vasarą kviečiantys šauksmai būtų tikrai išgirsti, ir jūs, žiūrėdami į kompiuterio ekraną, mintyse galite sušukti: „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“

 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/uzgavenes2011