Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011 18:24

Vasario 16-ajai – jaunimo dainos

Gausus būrys gimnazistų, mokytojų, svečių Panevėžio J.Miltinio dramos teatre iškilmingai paminėjo Valstybės atkūrimo dieną – jai buvo skirtas 15-asis taptautinis Dainų festivalis. Šio renginio metu prisimintas Sausio 13-osios atminimo dvidešimtmetis, rašytojos, filantropės, gimnazijos pedagogės G.Petkevičaitės-Bitės 150-osios ir kompozitoriaus, choro vadovo Vlado Petrausko 125-osios gimimo metinės.

Šventės pradžioje visus pasveikino gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, Seimo narys Julius Dautartas, festivalio rėmėjų AB „Panevėžio keliai“ ir AB „Panevėžio statybos trestas“ atstovė Rasa Čepienė, europarlamentaro Leonido Donskio sveikinimus perdavė Gintaras Šileikis.

Šiltų ovacijų sulaukė buvęs mūsų gimnazijos mokytojas Kazimieras Lipskis, kuriam direktorius įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės Padėkos raštą už mokinių, tarptautinių olimpiadų nugalėtojų, parengimą.

Šių metų festivalio geografija apėmė visą Lietuvą – dalyvavo dainininkai iš Klaipėdos, Vilniaus, Prienų, Molėtų, Anykščių, Kupiškio, Šiaulių, Radviliškio, Panevėžio. Didžiausias džiaugsmas kasmet sulaukti viešnių iš Latvijos – Vecumnieki vidurinės mokyklos dainininkių.

Išskirtinis šio festivalio bruožas – skambėjo tik lietuvių kalba atliekamos dainos. Jaunieji dainininkai originaliai dainavo liaudies dainas. Įdomu ir tai, kad nemažas būrys festivalio dalyvių klausytojams dovanojo savo kūrybos dainas.

Ilgametė šio renginio organizatorė lietuvių kalbos mokytoja Raimonda Dunauskienė festivalio pabaigoje dėkojo visiems dalyviams, jų mokytojams, visi buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.

Mūsų gimnazijos prizas šįmet atiteko Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos duetui Adui Diržiui ir Mildai Bernatavičiūtei. Gimnazijos parlamentas savo prizą – tradicinį šakotį – įteikė Vilniaus Gabijos gimnazijos duetui Rūtai Kairytei ir Kristijonui Pranskui.

Antrokai ir jų klasių vadovai, padėję surengti šį festivalį, dramos būrelio artistai, vadovaujami mokytojos Lilijos Svalbonienės, muzikos mokytojos Rimos Mingailienė ir Jelena Grobova, dailės mokytojai Gintaras Grigas ir Lina Paužuolienė, kaip ir kasmet šventiškai papuošę J.Miltinio teatro sceną, renginio vedėjai trečiokai Rūta Vaznonytė ir Žygimantas Mackevičius, mokytoja R.Dunauskienė ir direktorius R.Dambrauskas bei gausus būrys padėjėjų, rėmėjų gimnazijos bendruomenei dovanojo puikią šventę, skatinančią patriotiškumą ir pilietiškumą.

Fotografavo IIIc klasės mokinys Paulius Pečiūra 

 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/dainos2011