Sekmadienis, 13 Vasaris 2011 09:44

Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje

Vasario 11 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko 9-asis tradicinis dr. J. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo ir IT taikymo konkursai.

Mūsų gimnazijos programuotojai iškovojo 4 prizines vietas. IIe klasės mokinys Edgaras Liberis laimėjo I vietą, išsprendęs visas konkurso užduotis ir surinkęs 79 taškus iš 80 galimų. Edgaras konkurse dalyvavo pirmą kartą ir varžėsi su vyresniaisiais, todėl jo iškovota pirmąja vieta labai džiaugėsi konkurso vertinimo komisija. Gimnazijos abiturientai IVb klasės mokiniai Donatas Kučinskas (76 taškai) ir Martynas Puronas (70 taškų) pakartojo praėjusių metų istoriją – laimėjo antrąsias vietas. Trečiąja vieta buvo įvertinti IIId klasės mokinio Tomo Čerškaus (66 taškai) sprendimai. Dvi likusias trečiąsias vietas laimėjo mokiniai iš Ukmergės ir Žeimelio.

IT taikymo konkurse pirmąją vietą užėmė IVe klasės mokinys Daumantas Stanikūnas (59 taškai iš 60), o trečiąją – IVb klasės mokinys Artūras Kulšinskas (51 taškas). II vieta IT taikymo konkurse atiteko šeimininkų pasvaliečių atstovei – tai vienintelė mergina, tapusi prizininke.

Kovo 5 d. gimnazijos kompiuterininkai dalyvaus KTU rengiamame mokinių kompiuterininkų forume ir varžysis su stipriausiais visų Lietuvos kraštų atstovais.

  
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/pasvalys2011