Trečiadienis, 09 Vasaris 2011 19:48

Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą

Algimantas BRAZDŽIŪNAS, mokytojas

Mūsų gimnazijos pirmų klasių merginų ir vaikinų komandos dalyvavo Joniškyje vykusiose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso zoninėse varžybose. Iš viso turnyre varžėsi septynios vaikinų ir septynios merginų komandos iš Joniškio, Pakruojo, Šiaulių, Kupiškio, Radviliškio, Biržų, Panevėžio miestų bei rajonų mokyklų.

Mūsų gimnazijos pirmokai Paulius Gūra (Ib kl.), Rokas Jurėnas (Ic kl.), Jokūbas Ruibys (Ig kl.) ir Eimantas Martinaitis (If kl.), pralaimėję tik Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos komandai, užėmė antrąją vietą ir pelnė teisę kovo 19 dieną rungtyniauti tarpzoninėse varžybose.

Merginoms Joniškyje sekėsi prasčiau, nes varžybose negalėjo dalyvauti komandos lyderė Ingrida Preidžiūtė (Ic kl.). Milda Kaušpėdaitė (Ib kl.) ir Silvija Pekoriūtė (Ic kl.) pralaimėjo visoms varžovėms ir į tolesnį varžybų etapą nepateko.