Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010 19:31

 

Gimnazistai parėmė „Maisto banko“ akciją

 Irena BIKULČIENĖ, kun. J.Tilvyčio-Žalvarnio ateitininkų kuopos vadovė

Lapkričio 25-26 dienomis jau aštuntą kartą visoje Lietuvoje vyko akcija „Maisto bankas“. Jos metu akcijos ženklu – obuoliu pažymėtose parduotuvėse „Iki“, „Rimi“, „Maxima“ apsilankantys žmonės galėjo nupirkti ilgai negendančių maisto produktų ir paaukoti juos socialiai remtiniems žmonėms. Tai padaryti pirkėjams padėjo savanoriai.

Mūsų gimnazijos kun. J.Tilvyčio-Žalvarnio kuopos ateitininkai ir kiti mokiniai maisto produktus rinko dviejuose „Maxima“ prekybos centruose (Statybininkų ir Ramygalos gatvėse). Juozo Balčikonio gimnazijos savanorių veiklą koordinavo ateitininkų vadovė I.Bikulčienė. Surinkti maisto produktai buvo perduoti Panevėžio vyskupijos šv. Juozapo senelių globos namams ir labdaros valgyklėlei „Betliejus“, įsikūrusiai prie Kristaus Karaliaus katedros. Akciją organizavo labdaros ir paramos fondas „Lietuvos ir JAV iniciatyvos“.

„Maisto bankas“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2001 metais, kai labdaros ir paramos fondas „Lietuvos ir JAV iniciatyvos“, padedant įmonei „Kraft Foods Lietuva“, pradėjo vykdyti „Maisto banko“ labdaros programą. 2007 metais „Maisto bankas“ tapo savarankišku labdaros ir paramos fondu, kurio tikslas – padėti pamaitinti skurstančius Lietuvos gyventojus, mažinti maisto švaistymą, skatinti visuomenės solidarumą ir pilietiškumą. 2009 metais „Maisto bankas“ išdalino 1120 tonų paramos maistu už 4,9 milijono litų. Šią paramą gavo per 48 tūkstančius nepasiturinčių Lietuvos gyventojų.

„Maisto banko“ idėja gimė JAV 1967 metais ir paplito įvairiose pasaulio šalyse.

1 2 3 4 5 6 7 8 9