Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 19 Lapkritis 2010 19:31

 Gimnazistai kūrė papuošalus iš stiklo

Miglė KOLINYTĖ, IIIb klasė

Su dailės mokytojais nuolat lankome įvairias parodas miesto galerijose. Šią savaitę gimnazijos trečiokai ir ketvirtokai, kurie yra pasirinkę dailės pamokas, ėjo žiūrėti Panevėžio dailės galerijoje veikiančios amerikiečio Marko Eckstrando ir rusės Jekaterinos Ivanovos-Ostapenko meninio stiklo parodos „Kartu“. Visus sužavėjo netikėtos meno dirbinių formos ir, pasak gimnazistų, „skanūs“ spalvų deriniai.

Kad dar geriau suprastume kūrinius iš šios paslaptingos medžiagos, vienas iš parodos autorių Markas nusprendė surengti mums stiklinių papuošalų gamybos pamoką. Menininkas  dalijo patarimus, o į sagių ir auskarų gaminimą įsitraukė ne tik merginos ir vaikinai, bet ir abu mūsų gimnazijos dailės mokytojai – Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas. Darbo metu vyravo tyla, nes mažyčių spalvoto stiklo gabalėlių dėliojimas reikalauja kruopštumo ir susikaupimo.

Valanda Dailės galerijoje prie stiklinio grožio su pincetu rankose prabėgo nepastebimai, o darbo rezultatais puošėmės jau kitą dieną. Įsitikinome, kad spalvos, stiklas ir, aišku, kūryba įtraukia, o kurdami mes galime nustebinti patys save.

Miglės Kolinytės nuotraukos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12