Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 17 Lapkritis 2010 20:23

 

Gimnazija pasipuošė tolerancijos apyrankėmis

Auksė SEREIKIENĖ, Violeta DEVINDONIENĖ, akcijos koordinatorės

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau aštuntą kartą šalyje inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą. Kasmet lapkričio 16-ąją Komisija kviečia Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklas bei Tolerancijos ugdymo centrus vis kitomis formomis minėti šią datą ir prisiminti, aptarti žodžio „tolerancija“ reikšmę bei prasmę. 

Šiemet pasiūlyta tokia idėja – pasigaminti tolerancijos apyrankes, jomis lapkričio 16-ąją pasipuošti ir pasidalinti su  mokyklos bendruomenės nariais.

Tolerancijos apyrankes mūsų gimnazijoje pagamino pirmųjų bei IIb,d klasių mokiniai. Proginį plakatą su svarbiausia informacija apie toleranciją nupiešė IVd klasės gimnazistė Vaida Šeškaitytė. Bendruomenės narius: mokytojus, mokinius, mokyklos darbuotojus, tolerancijos apyrankėmis apdalino ir papuošė Ib,d bei IIb klasių mokiniai.

Po to, kai 1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine tolerancijos diena, ją mini daugelis demokratinių valstybių. Lietuvoje ji minima nuo 2003 metų, mūsų gimnazijoje – trečius metus. Šiemet į Tarptautinės komisijos kvietimą atsiliepė net 500 respublikos mokyklų.

1 2 3 4 5 6 7