Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 16 Gegužė 2022 14:49
KTU Statybos ir architektūros fakultetas trečius metus organizuoja tarptautinį STEAM projektą „Design.Engineer.Construct (DEC) Lithuania“. Visus mokslo metus moksleiviai, susibūrę į komandas, kūrė Edukacijos centro projektą, skirtą Kauno miestui. Mūsų gimnazijoje dirbo net 4 komandos. Atnaujintoje KTU bibliotekoje  moksleiviai iš Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio pristatė savo projekto idėjas. Renginio metu buvo aptarti rezultatai ir  apdovanoti nugalėtojai. JBG trečiokų komanda: IIIc klasės mokiniai Viktorija Šaučiūnaitė, Gustė Žukovaitė, Beata Chosidaitė, Giedrius Jukna bei Adomas Šileikis, Aivaras Degenis (abu iš IIId klasės), pelnė apdovanojimus net trijose nominacijose - UŽ GERIAUSIĄ 3D PATEIKTĮ, UŽ VIDEO PRISTATYMĄ ir TAUTOS BALSO. Projekto metu mokinių veiklą koordinavo informatikos mokytoja Birutė Diržytė. Visų keturių komandų projektai eksponuojami mūsų gimnazijos fojė. Sveikiname visus projekto dalyvius, sėkmingai įveikusius šių metų užduotis.
P1027328
P1027367
P1027370
1/3 
start stop bwd fwd