Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 24 Lapkritis 2021 18:53

Ateitininkai švenčia Kristų Karalių

 

Irena Bikulčienė,

ateitininkų vadovė

 

Popiežius Pranciškus paskelbė, kad Pasaulinė jaunimo diena nuo šių metų bus minima per Kristaus Karaliaus iškilmes. Ateitininkams tai ypač svarbi šventė, nes tradiciškai kiekvienais metais ateitininkai duoda ateitininkų įžodį – pasižada sekti Kristų, dirbti ir aukotis Dievui ir tėvynei. Lapkričio 20 d. Panevėžio krašto ateitininkai rinkosi į šv. Mergelės Marijos koplyčią, kur 7 moksleiviai ir viena studentė davė ateitininkų įžodį. Tarp jų ir mūsų gimnazijos kun.J.Tilvyčio-Žalvarnio kuopos narys Paulius Zagorajevas. Vėliau renginys vyko Panevėžio vyskupijos sielovados centre. Mūsų kuopa už ypač aktyvią veiklą ateitininkų organizacijoje buvo apdovanota J. ir A. Čingų fondo premija, o aktyvūs nariai Mangirdas Demenkovas, Ignas Grigalavičius, Viltė Vozbutaitė ir Viltė Smaliorytė paskatinti vienkartinėmis stipendijomis. Šio renginio iniciatoriai ir organizatoriai taip pat mūsų gimnazijos ateitininkai.

DSC_3713
DSC_3716
DSC_3720
IMG_1044
IMG_1080
IMG_1109
1/6 
start stop bwd fwd