Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 18 Gegužė 2021 18:02

Mieli abiturientai,

 

šiandien Jums, 174 abiturientams, skambės Paskutinis skambutis. Jūs – penkioliktoji laida, kuri mokosi nuo 9 klasės, ir  trečioji laida, kai priėmimas į gimnaziją buvo organizuotas centralizuotai. Susirinkote čia net iš 21 mokyklos, kad galėtumėte toliau plėsti savo žinias, atrasti savo gabumus, gilintis į pasaulio ir savęs pažinimo paslaptis. Ketveri metai prabėgo labai greitai. Gaila, kad beveik vienerius metus iš Jūsų atėmė karantinas – netekote dvyliktokų gimtadienio, Sidabrinės nakties, tulpių dienos, šimtadienio, paskutinių dienų bendravimo džiaugsmo mokyklinio šurmulio kupinoje gimnazijoje.

Bet Paskutinis skambutis vis tiek skamba, nes jis neišvengiamas kaip pavasaris su lietumi, sugrįžtančiais paukščiais, žydinčiais kaštonais, artėjančia vasara… Neišvengiamas kaip žmogaus gyvenimo kelionė nuo pavasario iki žiemos…

Kokia gyvenimo prasmė? Atsakymo į šį klausimą žmogus ieško nuo pat savo egzistencijos pradžios. Gyvenimas yra kaip kodinė spyna. Jūsų užduotis – atrasti reikiamus skaičius, tinkamą jų derinį, kad galėtumėte pasiekti visa, ko trokštate. Nenusiminkite, jei tų skaičių paieškos bus ilgos. Gyvenimui kartais daugiau prasmės suteikia procesas, o ne rezultatas.

Mokykitės iš praeities, gyvenkite dabartimi ir tikėkite ateitimi. Linkime Jums dvasios šviesos, stiprybės priimti gyvenimo iššūkius, įveikti jo sunkumus ir iš jų pasimokyti.  Jus negalite pakeisti vėjo krypties, bet galite pakreipti laivo bures taip, kad Jūsų svajonių laivas plauktų į norimą uostą. Visada vertinkite ir džiaukitės tuo, ką turite, tegu Jums  užteks jėgų kurti ką nors nauja.

Linkime Jums linksmos ir prasmingos  Paskutinio skambučio šventės, susikaupimo laikant egzaminus, plataus požiūrio į gyvenimą. Prasmingo skrydžio!

 

Raimondas Dambrauskas