Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 10 Gegužė 2021 09:26

 Geriausi gimnazistai pasiruošę skrydžiui

 Kamilė Mažylytė (IVe)

 

Mokslo metai eina į pabaigą. Apžvelgiame jų rezultatus. Metai ypač sėkmingi buvo Simonui ir Augustei Melaikoms (IVc). Jie baigia gimnaziją, būdami įvairiausių miesto ir šalies olimpiadų nugalėtojais. Šiandien su jais pasikalbėkime apie tai, kaip jie jaučiasi, stovėdami ant slenksčio, kurį peržengus – naujos, jau savarankiško gyvenimo patirtys.

Kas jus daro laimingus?

Augustė: Gyvenime daugybė dalykų suteikia džiaugsmo. Tai asmeninės pergalės, išsipildžiusios svajonės. Tačiau manau, jog tikroji laimė yra ta, kuria galime dalintis vieni su kitais.

Simonas: Man laimė nėra kažkoks pastovus, konkretus dalykas, dažnai ji priklauso nuo aplinkybių. Bet jei reikėtų apibrėžti, tai laimės dažniausiai suteikia arba paprasti, kasdieniai dalykai, arba nauji potyriai, papildantys mano gyvenimą.

Už ką ir kam jaučiate dėkingumą?

Augustė: Labiausiai esu dėkinga pačiam gyvenimui, nes turiu nuostabią šeimą - tėvus, kurie įskiepijo svarbiausias vertybes, ir brolius, kurie skatina tobulėti. Esu dėkinga draugams ir mokytojams, palaikantiems mane kiekviename žingsnyje. Esu dėkinga už galimybę kurti, kristi ir vėl atsikelti, tobulėti, o svarbiausia - už galimybę gyventi.

Simonas: Labiausiai dėkingas visiems žmonėms, kurie man padeda išmokti ką nors nauja, užaugti kaip žmogui, kurie paskatina (o kartais ir priverčia) įveikti save.

Kokie jūsų tikslai/svajonės, pabaigus gimnaziją?

Augustė: Negaliu savęs įsivaizduoti be žmonių, be galimybės nuolat bendrauti, padėti, todėl, baigusi gimnaziją, planuoju studijuoti mediciną. O šiaip  tiesiog norėčiau gyventi prasmingai - nuolat tobulėti, svajoti, o kartais tiesiog stabtelėti ir pasimėgauti akimirka.

Simonas: Pastarieji metai išmokė, kad kurti griežtai nubrėžtų planų neverta, nes ateitis priklauso nuo įvairiausių aplinkybių, todėl iš kiekvieno gyvenimo etapo turi pasiimti tiek, kiek gali. Šiuo metu labiausiai norėčiau būsimas studijas derinti su praktika, nes norisi iš žinių taikymo lygio, kai yra žinomas teisingas atsakymas, pereiti prie naujų, nežinomų dalykų paieškų.

Dėkojame Augustei ir Simonui, kad jie ketverius metus garsino mūsų gimnaziją, linkime sėkmingo kelio į naują gyvenimo etapą.