Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2021 18:16

Knyga skatina pažinti kitą žmogų ir save

 

Rita STONIENĖ, mokytoja

Giedrė TYLIENĖ, bibliotekos vedėja

 

Šių metų vasario 10 d. nuotoliniame seminare šalies lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams „Marko Haddono „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“: žvilgsnis į kitokio žmogaus vidų. Recenzijos rašymas.“ dalyvavo mokytoja Rita Stonienė ir 2 gimnazijos mokinės. Tai tęstinis Panevėžio švietimo centro vykdomos programos „Mokomės: išbandome-dalijamės-reflektuojame“ renginys, kuriame virtualiai dalyvavo 89 klausytojai. 

Panevėžio pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Diana Kudžmienė skaitė paskaitą apie  Aspergerio sindromą turinčius paauglius, kalbėjo apie jų galimybes ir problemas, su kuriomis susiduriama ugdant. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos mokytoja Dalia Vizbarienė kalbėjo apie M. Hadono romaną, galimus analizės aspektus, dalijosi technologinėmis galimybėmis analizuojant šį įdomų kūrinį. Ic klasės gimnazistės Deimantė Juknevičiūtė ir Saulė Šiaulytė perskaitė savo rašytas recenzijas šiai knygai. Jų darbai - tai lietuvių kalbos mokytojos R. Stonienės pamokos - projekto „Nešu tau knygą“, vykdomo bendradarbiaujant su gimnazijos biblioteka, dalis. 

Projektą gimnazijos pirmų klasių mokiniams planuojama pristatyti  kovo mėnesį Kalbos savaitės metu. Jis bus skirtas Knygnečių dienai. Ic ir Id klasių gimnazistai (svajojame – ne nuotoliniu būdu...) pristatys verčiausių ir įdomiausių gimnazijos bibliotekos lentynose esančių knygų recenzijas, skatindami šias knygas atrasti ir skaityti.