Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 29 Sausis 2021 12:14

32-ajame nuotoliniu būdu vykusiame  Lietuvos mokinių  fizikos čempionate dalyvavo net 231 mokinys. Džiugu, kad ypač gerai jame sekėsi Simonui Melaikai (IVc). Jis apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomu. Be to, Simonas surinko daugiausiai taškų ir buvo paskelbtas Lietuvos mokinių fizikos čempionato čempionu. Didžiuojamės Simonu, savo laimėjimais garsinančiu gimnaziją. Sveikiname jo mokytoją Jolantą Jurevičiūtę.  Džiaugiamės, kad čempionate puikias žinias parodė ir daugiau mūsų gimnazijos mokinių. Dovydas Aleknavičius (Ia) ir Deimantė Juknevičiūtė (Ic) apdovanoti III laipsnio diplomais. Juos čempionatui paruošė mokytoja Irma Tvarijonienė.

 

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape laimėtojais tapo gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių. Pirmąsias vietas laimėjo Justinas Rovas (Ia), Dovydas Aleknavičius (Ia), Nedas Baranovskij (IIe), Augustas Horban (IIId), Simonas Melaika (IVc). Antrosiomis vietomis džiaugiasi Deimantė Juknevičiūtė (Ic), Ąžuolas Šiukščius (IIc) ir Ignas Tautkus (IId). Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojas Violetą Rimaitę, Gintą Arsabienę ir Iloną Krasnauskienę.

 

Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Panevėžiui atstovaus miesto etape geriausiai pasirodžiusios ir pirmąsias vietas užėmusios mūsų gimnazistės Elzė Voveriūnaitė (IIf) ir Augustė Melaikaitė (IVc).  Trečioji vieta olimpiadoje skirta Domantei Bronušaitei (IVd). Gimnazisčių mokytojos – Daina Rasalskienė, Asta Paliokienė ir Melda Jačauskienė.