Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 27 Sausis 2020 10:42

„JBG Robotics“ metai prasidėjo sėkmingai

Renata Burbaitė, mokytoja

Sausio 25 d. „JBG Robotics“ dalyvavo Latvijos 13-tojo robotikos čempionato „Preilu Robotikas Čempionats“ etape. Į 14 įvairių rungčių buvo užregistruota 390 robotų. Mūsų komanda vežėsi 25 robotus, kurie varžėsi 8 rungtyse.

Intensyvus darbas prieš varžybas nenuėjo veltui. Lego sumo rungtyje Juro Ezerskio, Armino Bražėno (abu iš IIb), Dominyko Židonio (IIIf) ir Kipro Lukoševičiaus (IIIb) robotas „Deg“ laimėjo 2 vietą. Antweight kovose Kipro Lukoševičiaus ir Juro Ezerskio robotas „Double trouble“ taip pat tapo 2 vietos laimėtoju. Lego folkrace rungtyje Dominyko Židonio, Juro Ezerskio ir Armino Bražėno robotas „ZhaibasNeMakvinas“ buvo antras, o Kipro Lukoševičiaus „Lime“ – ketvirtas. 3 vietą Lego linijos sekimo varžybose laimėjo Lauryno Žukausko (IIc) robotas „Lauline“. Mini sumo rungtyje Pauliaus Jasėno (IIIb) robotas „Yote“ taip pat buvo trečias. Free style rungtyje Pauliaus Jasėno, Simo Markevičiaus (IVd), Kipro Lukoševičiaus, Dominyko Židonio, Armino Bražėno ir Juro Ezerskio robotas SLAB (Self Locating and Ariving Bot) įvertintas 4 vieta ir paskatinamuoju diplomu.

Džiaugiamės rezultatais, ruošiamės kitam Latvijos robotikos čempionato etapui, kuris vasario 22 d. vyks Siguldoje.

Daugiau informacijos apie gimnazijos robotikos komandos veiklą rasite socialiniame tinkle Facebook.