Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 14:32

Robotų varžybos suteikia patirties

Renata BURBAITĖ, mokytoja

Gruodžio 14 d. gimnazijos komanda „JBG Robotics“ dalyvavo 2019-2020 m. atvirojo Latvijos robotikos čempionato 2 etape, kuris vyko Rygos transporto ir telekomunikacijų institute.

Vyresniųjų grupės LEGO sumo rungtyje varžėsi 80 robotų. 16 geriausiųjų pateko į finalinį etapą. Šiame etape kovojo 4 mūsų gimnazistų sukonstruoti robotai. Martyno Barzdos (IId) ir Eriko Laužadžio (IIe) „Cepelinas“ finale su dar 7 robotais pasidalino 9 vieta. Igno Grigalavičiaus (IIc) „Sigutis“ su dar 3 robotais užėmė 5 vietą, Kipro Lukoševičiaus (IIIb) „Turtle“ – ketvirtas, o Juro Ezerskio (IIb), Armino Bražėno (IIb) ir Dominyko Židonio (IIIf) „Deg“ tapo prizininku – laimėjo 2 vietą.

Vasarės Pilkaitės (IIIb) robotas „Lempute5000“ mini sumo finaliniame etape su dar 3 robotais pasidalijo 5 vieta (mini sumo varžybose kovojo 34 robotai).

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Achatas“, duino.lt, JBG Alumnams už tai, kad pasinaudoję komandai suteikta parama galėjome išvykti į šias tarptautines varžybas ir įgyti neįkainojamos patirties.