Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 03 Gruodis 2019 17:14

„JBG Robotics“ tarptautiniame robotikos festivalyje „Robotex 2019“

 

Renata BURBAITĖ, mokytoja

 

Antrus metus iš eilės Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos robotikos komanda „JBG Robotics“ dalyvavo viename didžiausių pasaulyje robotikos festivalyje „Robotex“, kuris lapkričio 29 d.-gruodžio 1 d. vyko Estijoje, Taline. Į Taliną vyko 16 žmonių komanda, vežėmės 30 robotų, jie dalyvavo 6 rungtyse.

Lego linijos sekimo rungtyje varžėsi 46 robotai. Kadangi pprieš varžybas organizatoriai neleido išbandyti trasos ir pagerinti robotų valdymų programų, todėl komandos nariai džiaugiasi pasiekę savo tikslą – trasa buvo įveikta.

 „MakeBlock“ linijos sekimo rungtyje iš viso dalyvavo 65 robotai. Mūsų komanda varžyboms registravo 10 mbotų. Juos konstravo ir programavo visi 15 komandos narių. Geriausiai sekėsi Dominyko Židonio, Juro Ezerskio ir Armino Bražėno robotui „Random“, rungtyje laimėjusiam 3 vietą.

Mini sumo kategorijos varžyboms buvo registruoti 54 robotai.  „JBG Robotics“ komandos nariai Vasarė Pilkaitė, Paulius Jasėnas ir Kipras Lukoševičius kovoms sukonstravo robotus „Lempute5000“, „Yote“ ir „Mint“. Labai džiaugėmės, kad baigiamajame etape kovėsi Vasarės ir Pauliaus robotai.

Lego sumo geriausiai sekėsi Kipro robotui „Turtle“, kuris laimėjo 3 vietą. 3 kg LEGO sumo kategorijoje registruoti 39 robotai. Šios robotų kategorijos kovose dalyvavo 3 mūsų komandos robotai, kuriuos konstravo ir programavo Simas Markevičius, Paulius Jasėnas, Kipras Lukoševičius, Arminas Bražėnas, Juras Ezerskis ir Dominykas Židonis. Robotas „Falling 4you“ tapo 3 kg LEGO sumo kategorijos laimėtoju.

Plačiau apie komandos pasiekimus skaitykite „Švietimo naujienose“.