Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 03 Gruodis 2019 06:25

Šokis mus jungia

 

Lapkričio 29d. mūsų gimnazija drauge su Kultūros centru Panevėžio bendruomenių rūmai  surengė respublikos gimnazijų, kultūros centrų liaudiškų šokių grupių festivalį – konkursą  „Šokis mus jungia – 2019“. Šio renginio tikslas – skleisti tautinę kultūrą, skatinti moksleivių kūrybinę saviraišką, lietuviškų tradicinių vertybių puoselėjimą, pasidalinti darbo patirtimi, mokant, saugant ir populiarinant liaudies šokius. Šiemet konkurse dalyvavo 11 šokių kolektyvų iš Kauno, Ukmergės, Molėtų, Pasvalio, Šiaulių, Šakių. Žinoma, šoko ir mūsų gimnazijos jaunimo šokių grupė „Siaustinis“( vadovė Kristina Nainienė). Konkurse buvo numatytos įvairios nominacijos. Laureatais tapo Kauno „Santaros“ gimnazijos šokėjai. „Siaustinis“ buvo nominuotas kaip techniškiausia šokių grupė, o jų šokis „Sukis vėju“ pripažintas išraiškingiausiu šokiu.

DSC00141
DSC00208
DSC00210
DSC00238
DSC00243
DSC00257
DSC00278
1/7 
start stop bwd fwd