Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2019 21:24

Panevėžio krašto matematikų olimpiadoje

 

„Matematinės tradicijos bus sėkmingai tęsiamos ir puoselėjamos tik tuo atveju, kai vis daugiau jaunuolių sieks pažinti matematikos pasaulio grožį, kai matematikų gretos bus papildomos naujais talentais“, - yra sakęs matematikas akademikas Bronius Grigelionis. Kad tradicijos nenutrūktų, jau 21-ąjį kartą Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko komandinis Panevėžio krašto konkursas Br. Grigelionio taurei laimėti. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos: I-II klasių komanda: Ąžuolas Šiukščius (Ic), Nedas Baranovskij (Ie), Laurynas Žukauskas (IIc), Augustinas Jarockis (IIe), Džiugas Lapienis (IIe) ir III-IV klasių komanda: Nedas Domkus (IIIa), Simonas Melaika (IIIc), Dominykas Židonis (IIIf), Justas Dragūnas (IVe), Donata Snieškaitė (IVf) Gimnazistus moko ir olimpiadai ruošė mokytojos M.Jakutienė, E.Tumėnaitė, G.Juzulėnienė, M.Uselytė, D.Baltrišiūnienė ir V.Meškelytė. Mokinius lydėjo ir darbus taisė matematikos mokytojos M.Uselytė ir B.Diržytė. Išsprendę uždavinius, mokiniai klausė doc. dr. Romualdo Kašubos paskaitos „Apie aritmetinę filosofiją“. Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos jaunesniųjų komanda užėmė I vietą, o vyresnieji – III vietą. Taurė iškeliavo į Rokiškį.