Trečiadienis, 27 Lapkritis 2019 23:06

Ateitininkų šventė

 

 Viltė SMALIORYTĖ, Ib klasė

 

Kasmet paskutinį liturginių metų sekmadienį yra švenčiama Kristaus Karaliaus iškilmė. Tad lapkričio 23 d.  mūsų gimnazijos ateitininkų kuopa suorganizavo renginį, skirtą Kristui Karaliui, į kurį pakvietė visas Panevėžio krašte veikiančias ateitininkų kuopas. Į šią šventę taip pat atvyko studentų, buvusių mūsų gimnazijos  moksleivių ateitininkų. Renginį  pradėjome šv. Mišiomis Panevėžio Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo koplyčioje. Po šv. Mišių klausėmės kun. Domingo Avellaneda paskaitos. Kiek vėliau vieni kitiems pristatėme savo kuopas. Kuopos bei aktyvūs ateitininkai buvo apdovanoti A. ir J. Čingų vardo fondo premijomis. Džiaugiamės, kad šia premija įvertinta ir mūsų kuopa bei trys aktyvūs jos nariai: Titas Kriaupas (IIIb), Karolina Juknevičiūtė (IVc) ir Ignas Grigalavičius (IIc). Savo žinias ir protą ateitininkai parodė protmūšyje, skirtame Ateitininkų Federacijos Lietuvoje atkūrimo 30-mečiui paminėti. Artėjant vakarui mus šokiais ir dainomis linksmino etnografinis ansamblis ,,Raskila”.

1
DSC_2332
DSC_2333
DSC_2367
DSC_2442
DSC_2444
DSC_2448
1/7 
start stop bwd fwd