Priėmimas į gimnaziją

2021-2022 m.m. priimtų mokinių sąrašai
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 27 Spalis 2019 20:48

„Studfeste“ – žinios apie ateities perspektyvas

 

Kaip atskirti baimę nuo grėsmės, kas lemia tinkamus ir netinkamus sprendimus, nuomonės formuotojas – profesija ar gyvenimo būdas, ar įmanoma išmokti „Anykščių šilelį“ – tai tik dalis klausimų, į kuriuos atsakymų kvietė ieškoti 5-ojo jaunimo karjeros festivalio „Studfestas“ pranešėjai. Šiame festivalyje dalyvavo gausus būrys mūsų gimnazijos antrokų. Jie susidomėję klausėsi, ką apie ateities perspektyvas mano aukštųjų mokyklų dėstytojai, absolventai, studentai. Labai malonu, kad ISM rektorius D.Misiūnas pagyrė absolventus, buvusius mūsų gimnazijos abiturientus. Tokie renginiai leidžia tikslingiau mąstyti apie profesijos pasirinkimą.