Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 06 Gegužė 2019 19:25

Gimnazistai diskutavo apie Žemės taršą

 

Ugnė JUOZAPAVIČIŪTĖ, IVe klasė

 

Šiemet mūsų gimnazijoje Pasaulinė Žemės diena buvo paminėta kiek kitaip nei įprasta – antrokai ir trečiokai surengė diskusiją apie oro taršą ir ekologines problemas. Projektą rengė itin gausus būrys gimnazistų: Karolina Šerėnaitė (IIId), Gabrielė Kavaliauskaitė (IIIb), Benas Simonavičius (IIIa), Rokas Balčiūnas (IIa), Dominykas Stankevičius (IIa), Silvija Krasauskaitė (IIa), Jorė Skvernavičiūtė (IIb), Austėja Varytė (IIf), Kamilė Vaišaitė (IIId), Neda Ginotytė (IIIf), Tadas Daraška (IIb). Gimnazistai turėjo ypač svarbų tikslą – paaiškinti bendraamžiams ir visai gimnazijos bendruomenei apie ore esančius teršalus, jų atsiradimo priežastis bei poveikį žmogaus organizmui. Paskatinti chemijos mokytojų mokiniai ne tik rado įdomios informacijos, šokiruojančių faktų, bet ir pasidomėjo Panevėžio miesto užterštumu, apklausė gyventojus. Diskusijų metu netrūko interaktyvių žaidimų, prizų bei naudingų patarimų – anot jaunųjų chemikų, siekiant sumažinti oro taršos rodiklius į mokyklą reikia dažniau važiuoti dviračiu, viešuoju transportu ar eiti pėsčiomis. Gimnazistai skatina bendraamžius rūpintis mus supančiu pasauliu, jo gamta. „Esame pirma karta, kuriai rūpi, ir paskutinė, kuri gali kažką pakeisti“,- diskusijos metu teigė mokiniai. Tikimės, jog mūsų bendruomenė atkreips dėmesį į aplinkos taršą ir  pasiryš miestą, šalį ir pasaulį keisti.