Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 02 Balandis 2019 06:17

Gimnazijoje – įspūdinga fotografijų paroda

  

Augustė MELAIKAITĖ, IIc klasė

 

Ketvirtadienio popietę gimnazijos skaitykloje atidaryta Algimanto Lūžos fotografijų paroda „Vanduo“. Algimantas Lūža – žemaitis, veterinaras, gamtos stebėtojas, nusprendęs fotografuoti gamtą. Anot gimnazijos svečio, jam fotografija – antras tikėjimas. Autorius pasidalino savo gyvenimo patirtimi, kiekvienos nuotraukos istorija.

Parodos atidaryme dalyvavęs žinomas miesto fotomenininkas Stanislovas Bagdonavičius, parodos autoriaus pirmasis fotografijos mokytojas, įdomiai pakomentavo „mokinio“ kūrybą.

Ekspozicijos tema – vanduo. Algimantas Lūža papasakojo, kaip sunku užfiksuoti tą vienintelę, tobulos kompozicijos fotografiją. Autoriaus darbai nekoreguoti kompiuterinėmis programomis, tad visus sužavėjo užfiksuoti įspūdingų spalvų vandens motyvai. Menininkas pasidalino keliomis tobulos fotografijos paslaptimis. Be to, svečias pažadėjo gimnazijai padovanoti vieną, mūsų bendruomenei labiausiai patikusį, darbą. Dėkojame Algimantui Lūžai už pasidalintą patirtį bei nuostabią parodą, puošiančią mūsų gimnaziją.

1
20190328_122141
20190328_122240
20190328_124023
20190328_130135
1/5 
start stop bwd fwd