Sekmadienis, 24 Kovas 2019 20:10

„Siaustiniui“ – garbingas apdovanojimas

 

Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtas metų apdovanojimas „Aukso paukštė“ šiemet atiteko mūsų gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupei „Siaustinis“ ir jos vadovei Kristinai Nainienei. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. Statulėlės įteikimo proga Bendruomenių rūmuose surengtas įspūdingas koncertas: šoko ne tik „Siaustinis“, bet ir kitų miesto kolektyvų šokėjai, dainavo bei grojo mūsų gimnazijos mokiniai. Žiūrovai plojimais ir šūksniais reiškė susižavėjimą, o gausus būrys sveikintojų gyrė šokėjus ir jų vadovę K. Nainienę. Gimnazija didžiuojasi, kad „Siaustinis“ garsina jos vardą Lietuvoje ir pasaulyje.

Aukso_paukste-900
Balcikonio sokiu kol svente_012
Balcikonio sokiu kol svente_020
Balcikonio sokiu kol svente_073
Balcikonio sokiu kol svente_099
Balcikonio sokiu kol svente_124
Balcikonio sokiu kol svente_158
Balcikonio sokiu kol svente_161
Balcikonio sokiu kol svente_188
Balcikonio sokiu kol svente_235
Balcikonio sokiu kol svente_294
Balcikonio sokiu kol svente_333
Balcikonio sokiu kol svente_340
Balcikonio sokiu kol svente_348
01/14 
start stop bwd fwd