Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 13 Kovas 2019 22:03

Krašto ateitininkai šventė visi drauge

 

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

 

Panevėžio krašto ateitininkai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo Juozo Balčikonio gimnazijoje. Švęsti visiems kartu tapo gražia tradicija – šiemet ateitininkai į gimnazijoje buvo susirinkę jau dvyliktą kartą. Į šventinį renginį „Aš po Lietuvos dangum“ atvyko atstovų iš Pandėlio, Velžio, Panevėžio „Minties“ gimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos ir Alfonso Lipniūno progimnazijos. Renginį Jazzu daina „Rudens naktis sustojo“ pradėjo mūsų gimnazijos Ie klasės moksleivė Miglė Petrulaitytė. Po to vedėjai Gabrielė Juknevičiūtė (IIIc) ir Titas Kriaupas (IIb) visus pakvietė į orientacinį žaidimą „Apžvalgos ratas“. Mūsų gimnazijos ateitininkai, vadovaudami dalyvių grupelėms ir keliaudami po miestą, visus supažindino su istoriniais miesto objektais. Grįžus į gimnaziją laukė poezijos ir dainų popietė „Tėvynė šneka – aš girdžiu“. Eiles skaitė ir dainas dainavo svečiai, mūsų gimnazijos ateitininkai ir jų draugai. Renginį vainikavo kartu sudainuota A.Smilgevičiūtės daina „Sudainuokime Lietuvą“.

1
DSC_0425
DSC_0435
DSC_0452
DSC_0453
DSC_0458
DSC_0483
DSC_0487
DSC_0498
DSC_0517
DSC_0529
DSC_0532
DSC_0535
01/13 
start stop bwd fwd