Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 16 Sausis 2019 06:56

1
20190111_082120
IMG_20190111_080152
IMG_20190111_080737
1/4 
start stop bwd fwd

 

Atmintis gyva, nes liudija

 

Akvilė SVIDRAITĖ, II f klasė

 

Penktadienį prisiminėme Sausio 13-ąją ir kraupius tos istorinės nakties įvykius. Rytas prasidėjo su žvakių liepsnelėmis gimnazijos languose. Tačiau liepsneles buvo galima išvysti ne tik mūsų gimnazijoje, bet ir kitose Lietuvos mokyklose bei įstaigose. Taip pagerbti Sausio 13-osios aukas prieš 11 metų sumanė mūsų gimnazijos mokytojos Auksė Sereikienė ir Rita Stonienė, ir nuo tada kasmet žvakelės šviečia languose.

IIf klasės mokiniai tą dieną buvo susirinkę Sausio 13-osios skvere, esančiame prie mūsų gimnazijos. Ten palikome neužmirštuolių pievą, uždegėme žvakutę, direktorius Raimondas Dambrauskas pasidalino savo prisiminimais, pora bendraklasių papasakojo plačiau apie tos nakties įvykius.

1991 metų Sausio 13-osios įvykių nuotraukas iš direktoriaus asmeninio archyvo kartu su būtent šiai nakčiai prisiminti išleistais mokytojo Gintaro Grigo atvirukais galima pamatyti gimnazijos fojė esančiame stende. Mes visada prisiminsime, parodysime, kad mums rūpi iškovota Lietuvos laisvė ir mes tai labai vertiname.