Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018 19:18

Laimėjome viktoriną apie Holokaustą

 

Gabrielė GARBAUSKAITĖ, IId  klasė

 

Rugsėjo 24 dieną mūsų gimnazijos komanda (IId klasės mokiniai Gabrielė Garbauskaitė, Kotryna Raščiūtė, Elena Dautartaitė, Mindaugas Ratautas ir Ignas Čemeris), lydima istorijos mokytojos Auksės Sereikienės, dalyvavo Panevėžio žydų bendruomenės būstinėje surengtoje viktorinoje „Kas? Kur? Kada?“ Viktorinos klausimai buvo susiję su Holokaustu, nes rugsėjo 23-iąją minimas Vilniaus geto likvidavimas. Renginyje dalyvavo mokiniai iš penkių Panevėžio mokyklų: Juozo Miltinio, Vytauto Žemkalnio ir Juozo Balčikonio gimnazijų, „Saulėtekio“ progimnazijos bei Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos. Dalyviams reikėjo atsakyti į 20 klausimų Holokausto tema, pavyzdžiui: kur buvo įkurta pirmoji koncentracijos stovykla? Kiek žydų buvo nužudyta holokausto metu? Mums sekėsi puikiai, surinkome daugiausiai teisingų atsakymų. Vėliau komandos parodė namie parengtas improvizacijas, susijusias su žydų tautos istorija. Mūsų komanda žydus pristatė kaip labai talentingą tautą. Dar teko nupiešti plakatą, atspindintį Holokausto istoriją. Pabaigoje sužinojome, kad mūsų komanda buvo įvertinta geriausiai ir užėmė pirmąją vietą. Po apdovanojimų organizatoriai patiekė vaišes. Renginyje laiko veltui nepraleidome: pagilinome žinias apie žydų Holokaustą, susipažinome su Panevėžio žydų bendruomenės būstine ir išsiskirstėme kupini gerų emocijų.

20180924_133728 (1)
20180924_152910
20180924_154535
20180924_155855
20180924_161030
1/5 
start stop bwd fwd