Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 12 Rugsėjis 2018 04:30

Antrokė pamatė, kaip dirba prokurorai

 

Mūsų gimnazijos Alumnų asociacija pageidaujantiems daugiau apie svajojamą profesiją sužinoti gimnazistams suteikia galimybę atlikti praktiką. Šią vasarą, rugpjūčio mėnesį, su kriminalistų darbu iš arčiau susipažino antrokė Viktorija Morkūnaitė (2a). Gimnazistė lankėsi Vilniuje, Generalinėje prokuratūroje.

„Praktika labai patiko, susipažinau su prokurorais, tyrėja, komunikacijos specialiste. Mane vedžiojo po visą Generalinės prokuratūros pastatą, parodė apklausų kambarį, posėdžių sales, spaudos salę. Pamačiau visą prokurorų darbo virtuvę“, - sakė Viktorija. Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras Vytautas Kukaitis gimnazistei pasakojo apie savo darbą. Be to, Viktorija lankėsi Vilniaus apylinkės teisme, o Lietuvos kriminalinių tyrimų biure matė, kaip apklausiamas kaltinamasis. Tyrėja gimnazistei papasakojo įdomių istorijų iš kriminalistų kasdienybės, leido pavartyti bylą, pamatyti pareigūnų surinktus įkalčius. „Ar būsiu kriminaliste, šiek tiek dvejoju. Kai kurie dalykai nenustebino, bet patirta įtampa, ypač kai pamačiau kaltinamąjį, truputį sukrėtė – ilgai neturėjau žodžių“, - prisipažino Viktorija.

Už galimybę apsilankyti Generalinėje prokuratūroje ir kitose teisėsaugos įstaigose Viktorija dėkinga JBG alumnui Mariui Vaščegai.