Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 12 Kovas 2018 19:35

Kviečiame megzti tautinį šaliką

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Kovo 11-osios akto signatarė Rasa Juknevičienė pakvietė panevėžiečius į šventinį koncertą, kuris vyko mūsų gimnazijos aktų salėje. Koncertavo Geležių pagrindinės mokyklos šokėjos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos jaunieji atlikėjai ir viešnia iš Kauno solistė Andrijana Filinaitė. Programos pabaigoje mūsų gimnazijai buvo perduotas 1 km ilgio ir 53 kilogramų svorio šalikas, susuktas į kamuolį. Gražus sumanymas megzti trispalvį šaliką ir taip paminėti atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį prieš metus kilo Geležių kaimo bendruomenei. Mezginys jau apkeliavo 26 įvairias Panevėžio apskrities įstaigas bei organizacijas ir kaskart darėsi vis ilgesnis – šaliką mezgė apie 450 įvairių profesijų, skirtingo amžiaus žmonių. Dabar toliau megzti tautinių spalvų šaliką gali mūsų gimnazijos bendruomenės nariai. Visi, kurie norėsite prisidėti prie šios iniciatyvos, tai galėsite padaryti gimnazijos skaitykloje. Paskubėkite – šalikas-kamuolys mokykloje pabus apie savaitę.