Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 07 Sausis 2018 19:08

Tolerancijos mugė 2017

 

Oksana LASKOVA, Id klasė

 

Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vykusioje ,,Tolerancijos mugėje 2017“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro narės, Id klasės gimnazistės Oksana Laskova bei Evelina Povilavičiūtė. Kartu su pirmokėmis į Klaipėdą važiavo ir mokytojos Auksė Sereikienė bei Rita Stonienė. Dvi dienas bendravome su Tolerancijos ugdymo centrų atstovais iš visos respublikos, aktyviai dalyvavome diskusijose. Be to, reikėjo pristatyti mūsų gimnazijos mokinių darbus, skirtus Tolerancijos dienai paminėti. Tai buvo puiki proga pasisemti naujų idėjų. Vakare Klaipėdos mokiniai surengė svečiams nuostabų koncertą, vyko „Sniego gniūžtės“ užsiėmimai, kurių metu dar artimiau susipažinome su kitais mokiniais. Kitą dieną, prieš atsisveikinant su visais, žiūrėjome vaidinimą, kurio aktoriai buvo negalę turintys žmonės. Po spektaklio turėjome laiko pasikalbėti su jais ir supratome, kad nesvarbu, koks tu esi – turi tokias pat galimybes, kaip ir tave supantys žmonės. Į Panevėžį parsivežėme naujų idėjų ir minčių. Tikimės, kad įgauta patirtis skatins rodyti daugiau iniciatyvos, dalyvaujant gimnazijos gyvenime.

1
L1040859
L1040899
1/3 
start stop bwd fwd