Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017 21:30

Taurė vėl mūsų!

 

Gitana ŽILINSKIENĖ, mokytoja

 

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko 19-oji komandinė matematikos olimpiada profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti. Joje varžėsi ir dvi Juozo Balčikonio gimnazijos komandos. Jaunesniųjų mokinių komandą sudarė Simonas Melaika (Ic), Nerija Remeikaitė (Ie), Simas Markevičius (IId), Andrej Bukar (IIe), Donata Snieškaitė (IIf), vyresniųjų – Ugnė Glinskytė (IIIc), Mantas Špakovas (IIId),  Emilija Gabnytė (IVd), Tauras Bukelis (IVe), Domantas Vizbaras (IVf).

Susirinkus visoms komandoms, matematikų laukė smagus Petro Vileišio gimnazijos mokinių pasirodymas, kuriame ir buvo iškeltas klausimas „Pas ką žiemos taurė?“ Ši taurė net 17 kartų priklausė mūsų gimnazijos matematikams.

Gimnazistus į Pasvalį lydėjusios mokytojos M. Jakutienė ir G. Žilinskienė, kol mokiniai sprendė uždavinius, dalyvavo paskaitose: doc. dr. Edmundo Mazėčio „Homotetija ir jos taikymas“, prof. dr. Eugenijaus Stankaus „Lyginiai“, dr. Aivaro Noviko „Funkcinės lygtys“ ir doc. dr. Antano Apynio „Įdomesni uždaviniai“.

Po pietų, kol buvo taisomi darbai, mokiniai klausėsi doc. dr. Romualdo Kašubos paskaitos „Žiūrim vienaip, o išeina kitaip“.

Ištaisius olimpiados dalyvių darbus paaiškėjo, kad abi mūsų gimnazijos komandos vėl iškovojo pirmąsias vietas. Prof. Broniaus Grigelionio taurė jau 18-ąjį kartą žiemos mūsų gimnazijoje.

 Sveikiname nugalėtojus!

1
2
3
4
IMG_0036
1/5 
start stop bwd fwd