Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 15 Lapkritis 2017 19:52

Rinkimai į Gimnazijos mokinių parlamentą

 

Klaudija GARNYTĖ, IIIa klasė

 

Artėjant rinkimams į Gimnazijos mokinių parlamentą (GMP), antradienį buvo surengta konferencija su jo veikloje norinčiais dalyvauti gimnazistais. Susipažinkite su šių metų kandidatais, kad rinkimų dieną (11.16) būtų lengviau apsispręsti, už ką balsuoti.

Silvija Krasauskaitė, Ia klasė. Save vadinanti aktyvia ir užsispyrusia, ši kandidatė turi išsikėlusi kelis aiškius tikslus – sutvarkyti gimnazijos palėpę, įrengti mokyklos erdvėje vietą sėdmaišiams ir hamakams bei skatinti gimnazistus labiau domėtis šiukšlių rūšiavimu.

Vesta Cedronaitė, Ib klasė. Ši niekada nesakanti žodžio „ne“ kandidatė teigia, kad atsakingumo jai padėjo išmokti jaunesnio brolio priežiūra, o gimnazijos šokių kolektyvas „Siaustinis“ jai padėjo tapti tolerantiškesnei ir išmokė bendradarbiauti, todėl Vesta tiki, kad jos energingumas būtinas GMP.

Jonas Lebedevas, Ib klasė. Kandidatas sako, kad jo gebėjimas nesunkiai rasti bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis, patirtis buvusios mokyklos taryboje ir gimnazistų aktyvumo skatinimas (pertraukų metų rengė stalo teniso turnyrus) padės gimnazijai tapti modernesnei.

Kipras Lukoševičius, Ib klasė. Jaunasis smuikininkas tikina, kad jo informacinių technologijų žinios, punktualumas ir žodžio laikymasis yra būtent tai, ko trūksta Gimnazijos mokinių parlamentui. Kipras siūlo keisti mokinių požiūrį į uniformos nešiojimą ir visose gimnazijos erdvėse įvesti Wi-Fi ryšį.

Aurėja Bobelytė, Ie klasė. Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio skyriaus pirmininkė sako esanti universalus žmogus, labai aktyvi įvairiose veiklose, gebanti rasti laiko visiems darbams, įskaitant ir mokinių parlamentą, į kurį paskatino stoti gera atmosfera gimnazijoje.

Urtė Petrauskaitė, If klasė. Įveikusi savo pirmąjį užsibrėžtą tikslą – užimti finalinę vietą Lietuvos sportinių šokių čempionate, ši kandidatė išsikėlė sau kitą tikslą – įstoti į GMP. Urtė teigia, kad būti jo dalimi reiškia būti pavyzdžiu visiems moksleiviams.

Akvilė Svidraitė, If klasė. Kandidatė labiausiai norėtų prisidėti organizuojant renginius ir mano, kad šioje veikloje yra svarbu atsakyti net ir į tokius paprastus klausimus, kaip „Kokia yra tiksli renginio vieta?“, „Kas pasirūpins renginio sklaida?“ ir „Kaip bus susodinti žmonės?“. Mintis įrengti gyvąją biblioteką taip pat yra Akvilės idėjų stalčiuje.

Raigardas Šniras, If klasė. „Esmės žmogus – sėkmingas, daug pasiekęs, nebijo būti kitoks ir turi savo nuomonę“, - teigia Raigardas. Jis tikina, kad moka bendrauti tiek su jaunesniais, tiek su vyresniais žmonėmis, todėl išklausys kiekvieno norus bei nuomones ir stengsis, kad po penkerių metų gimnazijos vardas dar garsiau skambėtų.

Austėja Varytė, If klasė. Ši kandidatė metė sau iššūkį – patekti į Gimnazijos mokinių parlamentą. Anglų kalbos stovyklos užsienyje davė jai daug vertingos patirties organizuojant veiklas. Austėja nori, kad po penkerių metų žmonės, sužinoję, kad ji baigė šią mokyklą, stebėtųsi: „Tu baigei JBG? Geras!“

Aistė Labakojytė, IIc klasė. Didelę meilę gimnazijai jaučianti kandidatė teigia, kad turi lyderio savybių – visada ieško kompromiso ir sklandumo bendraudama, veda žmones į priekį teisinga kryptimi, išklauso įvairias nuomones ir puikiai moka dirbti komandoje. Aistės autoritetas – Elonas Muskas.

Matas Vertelka, IIe klasė. Akordeonistas Matas teigia norintis palikti dalelę savęs gimnazijoje. Jis žavisi šiais metais kandidatuojančiais pirmokais, nes pats tik po vienerių metų patirties sugebėjo įžvelgti, kaip svarbu yra užsiimti aktyvia veikla. Antrokas tikina, kad ERASMUS projektas išbandė jo sugebėjimus prisitaikyti naujoje aplinkoje ir išmokė komandinio darbo.

Balsavimo tvarka: 

Po 1-os pamokos – 1-osios klasės

Po 2-os pamokos – 2-osios klasės

Po 3-os pamokos – 3-iosios klasės

Po 4-os pamokos – 4-osios klasės

Po 5-os pamokos – visi, kurie nesuspėjo balsuoti

_MG_9304
_MG_9312
_MG_9317
_MG_9319
_MG_9326
_MG_9330
_MG_9333
_MG_9336
_MG_9339
_MG_9341
_MG_9344
01/11 
start stop bwd fwd