Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 16 Spalis 2017 19:20

Tarptautinio projekto dalyviai susitiko mūsų gimnazijoje

 

Goda RAŠČIŪTĖ, IIe klasė

 

Juozo Balčikonio gimnazija tęsia dalyvavimą ERASMUS+ projekte „Išmaniosios technologijos ir sveikas gyvenimo būdas“. Spalio 8-14 dienomis Panevėžyje vyko trečiasis projekto dalyvių susitikimas, todėl mūsų mokykloje viešėjo svečiai iš Vokietijos, Turkijos bei Lenkijos.

Lietingas oras nesugadino nuotaikos ir mes, projekto dalyviai, turiningai leidome laiką. Pirmą projekto dieną svečiai susipažino su gimnazija, jos istorija, mokinių parlamento veikla. QR kodų žaidimas leido sužinoti daugiau apie Panevėžį. Antradienį laukė išvyka į Anykščius. Kitomis dienomis aplankėme Vilnių, Kernavę, Trakus, kūrėme elektronines knygas, gaminome sveiką lietuvišką desertą.

Kartu praleistas laikas buvo ypatingas. Ne tik išmokome daug naujų dalykų apie sveiką gyvenseną bei išmaniąsias technologijas, bet ir dar labiau susidraugavome. Svečiai liko sužavėti gimnazistų bendruomeniškumo, įdomios Lietuvos istorijos, pasidalinome žiniomis ir įgijome daug patirties.

1
IMG-0099
IMG-0129
IMG-0138
IMG-0148
IMG-0175
IMG-0184
P_20171011_091540_vHDR_On
1/8 
start stop bwd fwd