Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 09 Gegužė 2017 16:44

Miesto savivaldybė yra įsteigusi kalbininko, etnologo, vadovėlių autoriaus, vertėjo, kraštotyrininko, buvusio mūsų gimnazijos direktoriaus (1941-1944) Petro Būtėno premiją. Jos tikslas – skatinti jaunimą domėtis lietuvių kalba, tautosaka, kraštotyra, plėsti mokinių etninės kultūros akiratį. Gegužės 9 dieną miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas šia premija apdovanojo mūsų gimnazijos Ie klasės mokinį Andrėj Bukar, respublikinio jaunųjų filologų konkurso I vietos laimėtoją, ir jo mokytoją Ritą Miknevičienę. Sveikiname.