Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 24 Balandis 2017 19:45

Ateitininkai miestui padovanojo medelių

 

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

 

Į Ateitininkų federacijos atstovų konferenciją Panevėžyje buvo susirinkę šios organizacijos nariai iš visos Lietuvos, tarp jų – ir aktyvūs, turintys balsavimo teisę mūsų gimnazijos ateitininkai Justina Šimonytė, Matas Maumėnas, Karolina Juknevičiūtė ir Rytis Gilys. Apie 100 moksleivių, studentų ir sendraugių ateitininkų konferencijoje vertino praėjusių metų veiklą Lietuvoje ir užsienyje, buvo renkami nauji valdybų nariai, kalbėta apie pasiruošimą kitąmet švęsti valstybės atkūrimo šimtmetį. Prisiminimais apie poetą, ateitininką Kazį Bradūną, kurio 100-ąsias gimimo metines švenčiame šiemet, dalinosi jo duktė Elena Bradūnaitė-Aglinskienė.

Įprasmindami savo organizacijos veiklą, ateitininkai J. Tilvyčio ir Nemuno gatvių sankryžoje esančią žaliąją zoną papuošė medeliais: ąžuoliuką pasodinęs miesto meras R. M. Račkauskas jį skyrė poetui K. Bradūnui, o mūsų gimnazijos ateitininkų pasodintos pušelės primins Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarą, ateitininką, buvusį gimnazijos mokytoją K. Bizauską ir politiką, visuomenininką, diplomatą E. Turauską. Labai prasminga ir tai, kad medeliai buvo pasodinti J. Tilvyčio gatvėje – juk mūsų gimnazijos ateitininkų kuopa vadinasi ateitininkų himno autoriaus kunigo Jurgio Tilvyčio-Žalvarnio vardu.

1
DSC_2334
DSC_2361
DSC_2372
DSC_2404
DSC_2418
DSC_2419
1/7 
start stop bwd fwd