Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 11 Vasaris 2017 15:11

Skaitykloje atidaryta keramikos paroda

 

Gintaras GRIGAS, mokytojas

 

Gimnazijos skaitykloje atidaryta įdomi paroda. Joje eksponuojami keramikos darbai – kamerinės skulptūros, indai, šaukštai – buvo sukurti praėjusią vasarą Ramygaloje vykusiame kūrybiniame seminare ir skirti šio miesto istorijai, jos ženklams bei žmonėms. Parodą pristačiusi tautodailininkė, keramikė, buvusi mūsų gimnazijos dailės mokytoja Laima Kiškienė papasakojo apie Lietuvos respublikos kultūros ministerijos ir Panevėžio rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Keramikos dirbtuvės“, vykdomą Ramygaloje nuo 2010 metų. Ramygaliečių klubas „Savos erdvės“ rengia seminarus dailės profesionalams ir mėgėjams. Jų metu tiek brandūs suaugę menininkai, tiek meno pasaulį pažinti siekiantys ir ieškantys jaunuoliai, vaikai lipdo, žiedžia, piešia.

Laima Kiškienė išsamiai papasakojo apie kiekvieną parodos darbą, jo autorių, supažindino ir su dirbinių degimo būdais, juodosios ir raugo keramikos ypatumais. Parodoje dalyvavęs gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas padėkojo mokytojai už tokią gražią iniciatyvą ir džiaugėsi, kad nebe pirmą kartą gimnazijos skaityklos erdvę užpildo Laimos Kiškienės ir jos mokinių keramikos darbai. Gimnazijos dailės mokytojai Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas vylėsi, kad galbūt ateinantį rudenį Ramygaloje pavyks surengti plenerą mūsų mokyklos gimnazistams, ir jų sukurti keramikos darbai būtų graži dovana artėjančiam Tėvynės nepriklausomybės 100-mečiui.
 
1
100_4688
100_4690
100_4694
100_4704
1/5 
start stop bwd fwd