Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 16 Gruodis 2016 21:06

Meras pasveikino gabiausiuosius

 

Panevėžio dailės galerijoje miesto meras Rytis Račkauskas pasveikino moksleivius, 2015-2016 mokslo metais tapusius tarptautinių ir respublikinių konkursų, olimpiadų nugalėtojais ir prizininkais, bei jų mokytojus. Tarp pagerbtųjų – ir mūsų gimnazijos bendruomenės nariai: Adomas Paulauskas (4e) ir jo mokytoja Renata Burbaitė, Dominykas Ruibys (4d) ir jo mokytojos Rima Grabauskaitė bei Jolanta Jūrevičiūtė, Arnas Nakrošis (gimnaziją baigė pernai) ir jo mokytoja Rima Grabauskaitė, Paulius Jakaitis (4f) ir jo mokytoja Violeta Devindonienė, Augenis Vadluga (3e) ir jo mokytoja Ona Žiukienė.

Džiugu, kad tarp pasveikintų Muzikos mokyklos auklėtinių yra ir mūsų gimnazistai Paulius Sakalauskas (2c) Mantas Tušas (1a) bei Justina Šimonytė (4d).

„Smagu matyti šaunius jaunus žmones, savo žiniomis ir gebėjimais stebinančius ir garsinančius ne tik savo mokyklas, bet ir mūsų miestą. Sveikinu visus – moksleivius, mokytojus ir tėvelius. Jūsų bendri tikslai ir darbas yra sėkmingos, išsilavinusios ir kuriančios ateities Lietuvos garantas. Ačiū Jums“, - sakė miesto meras. 

1
20161214_144610
1
20161214_144610
1/2 
start stop bwd fwd