Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 11 Gruodis 2016 21:42

Laimėjo skanų prizą

 

Goda RAŠČIŪTĖ, Ie klasė

 

IIe klasės gimnazistui Džiugui Petraičiui pavyko laimėti prizą „Mokyklų kovose“ – antrus  metus „Delfi“ organizuojamame žaidime, skirtame Lietuvos mokykloms. Norintieji varžytis dėl šio žaidimo prizų turėjo į internetą įkelti savo mokyklos nuotrauką ir laukti balsų. Prizai išties įspūdingi: mokyklai, laimėjusiai pirmąją vietą, atiteko populiariųjų „Radistų“ diskoteka, antrosios ir trečiosios vietų laimėtojams padovanoti penki sėdmaišiai, o daugiau kaip tūkstantį balsų surinkę žaidimo dalyviai gavo 150 ledinukų „Chupa Chups“.

„Socialiniame tinkle „Facebook“ pamačiau, kad draugas užregistravo savo mokyklą. Tuo metu žaidime dalyvavo tik kelios mokyklos, tai ir aš nusprendžiau išbandyti sėkmę“, - sakė Džiugas Petraitis. Jam pavyko surinkti 1920 balsų ir gimnazistams projekto organizatoriai padovanojo statinaitę „Chupa Chups“ ledinukų. Laimėtus saldainius Džiugas pasidalino su klasės draugais.

Nors ir nepavyko laimėti pagrindinių prizų, Džiugas džiaugiasi, kad Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai įrodė esantys vieningi!