Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016 20:01

Matematikai vėl stipriausi

 

Ugnė GLINSKYTĖ, IIc klasė

 

Lapkričio 25 dieną gabiausi mūsų gimnazijos matematikai vyko į kasmet Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje rengiamą 18-ąją komandinę matematikos olimpiadą prof. Broniaus Grigelionio taurei laimėti. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos: jaunesniųjų (Ugnė Glinskytė, IIc, Henrikas Budnikas, IIb, Donata Snieškaitė, If, Simas Markevičius, Id, Rolandas Kraujelis, IIa) bei vyresniųjų (Dominykas Ruibys, IVd, Tauras Bukelis, IIIe, Deivis Banys, IVa, Ramūnas Genys, IVa, Rūta Šliažkaitė, IVf). Smagu, kad jos abi iškovojo pirmąsias vietas ir jau 17-ąjį kartą į gimnaziją parvežė prof. Broniaus Grigelionio taurę. Sveikiname!