Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 20 Lapkritis 2016 18:48

Žymaus kraštiečio paminėjimas

 

Gintaras GRIGAS, dailės mokytojas

 

Lapkričio 18 dieną minėjome pirmojo profesionalaus lietuvių skulptoriaus Juozo Zikaro, 10 metų (1919-1929) dirbusio dailės mokytoju mūsų gimnazijoje, gimtadienį.135-ąsias žymaus kraštiečio gimimo metines mūsų gimnazijos delegacija šventė Paįstryje: mokiniai ir mokytojai apsilankė skulptoriaus gimtinėje – netoli Paįstrio esančiame Paliukų kaime išlikusioje Zikarų trobelėje, kur įrengtas menininko memorialinis muziejus, po to mūsų gimnazijos šokėjai ir dainininkai Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos bendruomenei, gausiai susirinkusiai renovuotos mokyklos sporto salėje, surengė šventinį koncertą. Paįstriečiai už gražų pasirodymą dėkojo ir gimnazistams, ir koncertą rengusioms mokytojoms Kristinai Nainienei, Jelenai Grobovai bei Vilandai Lapėnienei. Viešnagę vainikavo įspūdingo stogastulpio, skirto žymaus skulptoriaus gyvenimui ir kūrybai atminti, atidengimas. Šios didingos skulptūros autorius miežiškietis Eduardas Titas. Penktadienio išvyka į Paįstrį, nors buvo prastas oras, paliko jaukų šiltą įspūdį.

z (1)
z (10)
z (2)
z (3)
z (4)
z (5)
z (6)
z (7)
z (8)
z (9)
01/10 
start stop bwd fwd