Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 03 Spalis 2016 08:11

Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai

 

Emilija FIJALKAUSKAITĖ, IIa klasė

 

Panevėžio dailės galerijoje vyko Lietuvos moksleivių piešinių konkurso „Mano Lietuva. Laisvės angelas Lietuvos vaikų širdyse“ apdovanojimai bei parodos atidarymas. Ši paroda – vienas iš baigiamųjų projekto „Mano Lietuva“, skirto Lietuvos valstybingumo šimtmečiui ir apskriejusio visą šalį, renginių. Atidarant parodą iškilmingai apdovanoti projekto dalyviai ir laureatai. Prizus gavo Panevėžio Juozo Balčikonio bei Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų mokiniai, jiems įteikti Šv. Kazimiero ordino diplomai, rėmėjų dovanos.

Net 22 balčikoniečiai dalyvavo šiame konkurse ir buvo apdovanoti, tačiau labiausiai pagerbtos pirmąsias keturias vietas užėmusios Emilija Kazakaitytė, IVd klasė, (I vieta, Panevėžio mero Ryčio Račkausko prizas), Viltenė Birbalaitė, IIa klasė, (II vieta, Seimo nario Povilo Urbšio prizas), Monika Didžiulytė, IVf klasė (III vieta, ROTARY klubo prizas) ir Ineta Lelevičiūtė, IVd klasė, (IV vieta, Panevėžio savivaldybės kultūros ir meno skyriaus prizas). Džiugu, kad mūsų gimnazijos dailės mokytojai Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas gavo Lietuvos dailininkų sąjungos padėkas.

Šio gražaus projekto vadovė – dailininkė Emilija Gaspariūnaitė-Taločkienė, kuriai renginyje pagarbą reiškė ne vienas žinomas Lietuvos žmogus. Parodos atidarymą papuošė mūsų gimnazijos lengvosios muzikos orkestro, vadovaujamo Kęstučio Plančiūno, atliekama muzika. Didžiuojamės gabių mūsų gimnazijos moksleivių laimėjimais! Parodą Dailės galerijoje galima aplankyti iki spalio 23 dienos.

1
IMG_9706
IMG_9721
IMG_9723
IMG_9782
IMG_9784
IMG_9799
IMG_9804
IMG_9806
IMG_9815
IMG_9816
01/11 
start stop bwd fwd