Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 02 Gegužė 2016 18:20

Gimnazistai kvietė gelbėti vaikus

 

Barbora Kavaliauskaitė, IIIc klasė

 

Balandžio 28 dieną JBG gimnazistai savanoriaudami prisidėjo prie akcijos „Padovanokime RIMI kortelės pinigėlius vaikams“. Šią akciją organizavo visuomeninė pelno nesiekianti organizacija „Gelbėkit vaikus“ bei parduotuvių tinklas RIMI, o gimnazistai, kuruojami mokyklos socialinės pedagogės Sigitos Šimonienės, kvietė pirkėjus dovanoti savo lojalumo kortelėse sukauptų pinigų dalį.

Jaunimą nustebino, kiek daug malonių ir geraširdžių žmonių prisidėjo prie akcijos. Daugelis atkreipė dėmesį į džemperius su Juozo Balčikonio gimnazijos pavadinimu, o užkalbinti  prisipažindavo nežinoję apie galimybę paaukoti lojalumo kortelėje sukauptus pinigus. Savanoriams paaiškinus, kaip tai padaryti, ir paklausus, kiek procentų sukauptos sumos norėtų paaukoti, žmonės tik droviai šypsojosi ir mojo ranka: „Tai jau visus, visus...“

Per šią akciją surinkti pinigai bus skiriami Lietuvos vaikų dienos centrui – juose besilankančių vaikų maistui, drabužėliams, būtiniausioms higienos ir kanceliarinėms priemonėms, edukacinei veiklai, psichologinei pagalbai, ekskursijoms bei stovykloms.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ globoja 33 vaikų dienos centrus visoje Lietuvoje, juos kiekvieną dieną lanko daugiau nei 700 vaikų.
1
IMG_0331 (1)
IMG_6456
1/3 
start stop bwd fwd