Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 15 Balandis 2016 13:27

Šviesiojoje gimnazijoje labai patiko

 

Rasa BUTKEVIČIŪTĖ, IIb klasė

 

Balandžio 4-7 dienomis šeši mūsų gimnazijos mokiniai viešėjo Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje. Mainų dalyviai ne tik mokėsi kartu su Kėdainių gimnazistais – juos džiugino ir gimnazijoje vykę  renginiai, įvairūs užsiėmimai bei maloni atmosfera.

Pirmąją dieną balčikoniečiai dalyvavo pamokose, istorijos mokytojas V.Širka supažindino su gimnazijos ir miesto istorija. Be to, tą dieną mokykloje vyko neeilinis renginys – susitikimas su lenktynininku Benediktu Vanagu. Jis pasidalino įdomiomis mintimis, papasakojo apie savo profesiją. Tačiau šeimininkai nutarė, kad įspūdžių vienai dienai vis dar per maža, todėl vakare pakvietė kartu su gimnazijos mokinių taryba dalyvauti žaidimo „Alias“ turnyre, kuriame mūsiškiai užėmė prizines vietas.

Kitą dieną taip pat dalyvavome pamokose, o vėliau mūsų laukė iššūkis – orientacinės varžybos. Varžybų dalyviai, gauvę užuominas, turėjo rasti žymius Kėdainių objektus, ir taip dar geriau susipažinti su miesto istorija. Paskutinę mainų dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo nebe pirmus metus vykstančiame renginyje „Bendras interesas – pica!“ Tokiais renginiais mokinių taryba praskaidrina kartais nuobodžiomis tampančias dienas gimnazijoje.

Buvo labai sunku atsisveikinti su tokia šilta, nuoširdžia bei aktyvia Kėdainių Šviesiosios gimnazijos bendruomene, tačiau mainų dalyviai džiaugiasi, kad turėjo galimybę susipažinti ne tik su kita gimnazija, miestu ir jo kultūra, bet ir su daugybe įdomių žmonių. Mūsų gimnazistai, parsivežę pilną glėbį idėjų, tikisi bendradarbiaudami su GMP pasidalinti patirtimi ir įnešti į gimnazijos gyvenimą šiek tiek naujovių.

Dėkojame Kėdainių Šiesiajai gimnazijai už malonią viešnagę ir paįvairintą kasdienybe bei tikimės ateityje toliau bendradarbiauti!

1
DSC_0257
DSC_0283
DSC_0285
DSC_0315
DSC_0316
DSC_0346
DSC_0370
IMG_1041
IMG_1128
01/10 
start stop bwd fwd