Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 25 Kovas 2016 12:54

Svečiavosi Kėdainių Šviesiosios gimnazijos moksleiviai

Akvilė ŠIAUČIŪNAITĖ, IIb klasė

Kovo 15-18 dienomis gimnazijoje viešėjo keletas Kėdainių Šviesiosios gimnnazijos moksleivių. Jie dalyvavo balčikoniečių mokinių parlamento bei kėdainiečių mokinių tarybos organizuotuose mokinių mainuose.

Kėdainių Šviesiosios gimnazijos moksleiviai į Panevėžį atvyko antradienio vakarą. Palikę lagaminus gimnazijoje, keliavo išgerti kavos ir, žinoma, susipažinti su balčikoniečiais, pas kuriuos gyveno tris dienas. Kitą dieną svečiai ėjo į pamokas, pasikalbėjo su direktoriumi Raimondu Dambrausku, muziejuje susipažino su gimnazijos istorija, apsilankė Lėlių vežimo teatre. Norėdami nepasiklysti gimnazijos koridoriuose, kėdainiečiai dalyvavo „JBGo“ rungtynėse kartu su miesto aštuntokais, būsimaisiais gimnazistais, o vakare varžėsi su balčikoniečiais Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje vykusiame „Protenio lygos“ protmūšio etape.

Ketvirtadienį svečiai jau puikiai jautėsi gimnazijos koridoriuose bei kabinetuose, todėl nusprendė pažinti ir Panevėžio gatveles. Po ekskursijos jie gimnazijoje susitiko su beveik visą Europą dviračiu apkeliavusiu muziejininku Stasiu Grubliausku, išgirdo jo įspūdžius iš kelionės po Šveicariją.

Paskutinę dieną, penktadienį, po pamokų į gimnazijos muziejų susirinko visi mainų dalyviai: ir Šviesiosios gimnazistai, ir balčikoniečiai. Prie arbatos puodelio jie aptarė visas mainų dienas, pasidalino mintimis, apsikeitė dovanėlėmis ir vienbalsiai nusprendė: nors ši pusė savaitės buvo aktyvi ir šiek tiek varginanti, gražių akimirkų ir prisiminimų užteks dar ilgam!

Iki susitikimo Kėdainiuose balandžio 5-8 dienomis, mieli Šviesiosios gimnazijos moksleiviai!

 

Bendra mainu dalyviu nuotrauka 03.18
Ekskursija gimnazijoje 03.16
Ekskursija gimnazijoje 03.16 (2)
JBGo zaidime -KSG komanda 03.16
KSG komanda gimnazijos protmusyje 03.16
Pirmasis vakaras kartu 03.15
Susitikimas su dviratininku 03.17
1/7 
start stop bwd fwd