Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 19 Kovas 2016 19:41

Būsimieji gimnazistai liko patenkinti

 

Augustas ALEKNA, IIIc klasė

 

Kovo 17-osios popietę gimnazijoje vykę renginiai buvo skirti miesto progimnazijų aštuntokams. Atvirų durų diena surengta trečią kartą ir šiemet į ją susirinko kaip niekada daug aštuntokų. Svečiai turėjo galimybę iš arčiau pažinti Juozo Balčikonio gimnaziją, sužinoti jos istoriją, pavaikščioti koridoriais. Direktorius Raimondas Dambrauskas būsimiesiems gimnazistams ir jų tėveliams pristatė gimnaziją, bendruomenės tradicijas, supažindino su priėmimo sąlygomis.

Vėliau mokinių parlamentas aštuntokus pakvietė dalyvauti orientacinėse varžybose „JBGo“. Komandos turėjo rasti visus gimnazijos plane pažymėtus punktus ir juose atlikti įvairias užduotis. Po to svečiai dalyvavo protų mūšiuose, kūrė eilėraščius gimnazijai, narpliojo kitas mįsles, galiausiai vidiniame kiemelyje sparčiausi ir sumaniausi buvo apdovanoti prizais. Būsimieji gimnazistai džiaugėsi ir dėkojo už galimybę pažinti gimnaziją, pajusti jos dvasią.

 

„JBGo“ rungtynių dalyviai paliko gimnazijos kiemelį, tačiau neabejojame, kad daugelį jų čia išvysime jau šių metų rugsėjo pirmąją!

 

bendra1
JBGO_01
JBGO_06
JBGO_07
JBGO_10
JBGO_14
JBGO_15
JBGO_18
JBGO_20
JBGO_21
JBGO_22
JBGO_23
JBGO_24
JBGO_25
JBGO_26
JBGO_27
JBGO_29
JBGO_30
01/18 
start stop bwd fwd