Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 15 Kovas 2016 01:23

Ateitininkų šventė gimnazijoje

 

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

 

Kovo 11 d. Laisvės aikštėje pasibaigus iškilmingai vėliavos pakėlimo ceremonijai, Panevėžio krašto ateitininkai jau aštuntus metai iš eilės rinkosi į Juozo Balčikonio gimnaziją paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos. Šią šventę švęsti visiems kartu gimnazijoje tapo gražia tradicija.

Į šventinį renginį atvyko ateitininkų iš Pandėlio gimnazijos, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, Alfonso Lipniūno progimnazijos, Kazimiero Paltaroko, Juozo Miltinio ir „Minties“ gimnazijų. Renginys „Aš po Lietuvos dangumi“ prasidėjo sugiedojus Lietuvos Respublikos himną, po to visus sveikino kunigas Domingo Avellaneda ir mūsų gimnazijos ateitininkai. Visus sužavėjo sesių Astos ir Ramutės Krasauskaičių duetas, Astos tarmiškai deklamuojamos eilės ir Justinos Šimonytės atlikta ateitininkės A.Vervečkaitės daina „Prieš užgimstant“.

Paskaitą „Dangus, Lietuva ir aš“ skaitė politologė, Paryžiuje gyvenanti politikos mokslų doktorantė, ateitininkė sendraugė Emilija Pundziūtė-Gallois. Ji dalijosi mintimis apie meilę tėvynei. „Meilė tėvynei kartu su meile sau ir patiems artimiausiems žmonėms praturtina gyvenimą, daro jį gražesnį“, - sakė politologė.

Vėliau buvo apdovanoti rašinių konkurso „Ką man reiškia laisva Lietuva?“ dalyviai.  Moksleiviai savo rašiniuose rašė, kad laisvė yra didžiausia vertybė – ją mums dovanojo tėvai, ji trapi, todėl turime branginti ir vertinti.  

Šventę baigėme tradiciniais šokiais, kurių pamokė etnografinis ansamblis ,,Raskila“. Renginį finansavo „Immaculata“ fondas (vargdienių seserų fondas Šiaurės Amerikoje).
 
 
DSC_0381
DSC_0385
DSC_0390
DSC_0406
DSC_0413
DSC_0415
DSC_0427
DSC_0439
DSC_0452
DSC_0488
DSC_0500
DSC_0504
DSC_0507
01/13 
start stop bwd fwd