Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 10 Kovas 2016 18:57

Paskaita apie iššūkius valstybei

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse gimnazijoje apsilankiusi Nepriklausomybės akto signatarė Rasa Juknevičienė gimnazistams skaitė paskaitą „Iššūkiai Lietuvos valstybingumui“. Palyginusi mūsų krašto istorijoje dviejų reikšmingų datų, Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios svarbą, viešnia akcentavo, kad ir tuo metu, ir dabar, ir, deja, ateityje didžiausiu iššūkiu mūsų valstybei buvo ir bus nedraugiškos Lietuvai valstybės kaimynystė.

Buvusi krašto apsaugos ministrė teigė, kad 2004-ieji, įstojimo į NATO metai, daugelio buvo suprasti kaip „istorijos pabaiga“ ir šis atsipalaidavimas virto kariniu atsilikimu, o keičiantis situacijai ir Rytų kaimynei modernizuojant ginkluotę NATO priversta žengti prie atgrasymo ir peržiūrėti Baltijos šalių gynimo politiką. Rasa Juknevičienė aptarė ir Lietuvos kariuomenės situaciją, šauktinių, rezervininkų ruošimo svarbą.

Viešnia istorijos mokytojui Algimantui Koliniui įteikė 1990 metų kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo akto kopiją, muziejuje pasirašė svečių knygoje.

 

100_4180
100_4181
100_4184
1/3 
start stop bwd fwd