Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 03 Kovas 2016 17:49

Naujasis prezidentas – Arnas Tarabilda

 

Urtė JAKUBAUSKAITĖ, GMP narė

 

Iš pirmo žvilgsnio įprastą vasario 22-osios popietę vykęs gimnazijos mokinių parlamento susirinkimas buvo ypač svarbus – jame naujuoju Gimnazijos mokinių parlamento prezidentu išrinktas Arnas Tarabilda (IIa). Taigi supažindinkite su parlamentaru, kuris pasiryžęs ateinančius metus praleisti ne spindinčiame soste mėgaudamasis susižavėjimo šūksniais bei pagyromis, o semdamasis naujų idėjų bei derindamas jas su gimnazijos tradicijomis.

- Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti gimnazijos prezidentas?

- Be abejo, be gimnazistų garbės kodekso – nė žingsnio. Gimnazijos prezidentas privalo būti atsakingas, sąžiningas, tolerantiškas kito nuomonei bei įsitikinimams, ne tik pats sugebėti dirbti komandoje, bet ir kitus skatinti bendradarbiauti. Taip pat labai svarbus greitas mąstymas, visuomet padedantis spręsti iškilusias problemas.

- O kokias asmenines savybes pats tikiesi patobulinti ar net įgyti per ateinančius metus?

- Norėčiau išmokti aiškiau bei tvarkingiau reikšti savo mintis, kad aplinkiniams jas galėčiau kaip žirnius berti.

- Atskleisk, kokius svarbiausius tikslus išsikėlei šiems prezidentavimo metams.

- Džiugu, kad turime tokių švenčių bei renginių, kurie gimnazijoje vyksta jau labai ilgai, tad manau, kad svarbiausia yra tinkamai, kartais šiek tiek pagyvinant bei įpučiant naujų vėjų, šias tradicijas tęsti.

- Esi baigęs dailės mokyklą, tad menas tavo gyvenime turbūt užima gana svarbią vietą. Kokiu dailininku ir kodėl žaviesi labiausiai?

- Nors dailės mokykloje kaip pagrindinį dėstomąjį dalyką pasirinkau grafiką, mano mėgstamiausias menininkas yra architektas Antoni Gaudi. Jo suprojektuoti pastatai žaismingi, spalvoti, kupini gyvybės, o formos labai neįprastos, tiesiog atimančios žadą.

- Kartu su kita parlamentare rengi protų mūšius gimnazijoje. Iš kur semiesi idėjų klausimams?

- Labai įvairiai. Skaitau knygas – įdomių faktų rinkinius, kuriuos dažnai prašo paskolinti „šiaip pasivartyti“ protmūšio dalyviai J, taip pat iš interneto, enciklopedijų, per pamokas išgirstų įdomybių, mokytojų ir t.t. Kartais pasiskolinu vieną kitą klausimą ir iš protmūšių, kuriuose pats dalyvauju.

- Iš ko, tavo nuomone, niekuomet nederėtų juoktis?

- Mano manymu, net ir pačiose beviltiškiausiose situacijose reikia mokėti rasti iš ko pasijuokti, kad nebūtų taip liūdna ir negalvotume tik negatyviai.

- Kokia yra didžiausia pasaulio paslaptis? J

- Ar yra žmogus, prilygstantis Google.