Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 02 Vasaris 2016 09:24

Sąžininga – ir mūsų gimnazija!

 

Paulius LIBERIS, Ib klasė

 

Lietuvoje veikiantis tarptautinės nepolitinės organizacijos „Tranpsparency International” skyrius, skatinantis pilietinį aktyvumą ir projektus, nukreiptus prieš korupciją, visai neseniai visos Lietuvos mokykloms pasiūlė prisijungti prie sąžiningumo mokyklų tinklo. Prieš kelis mėnesius mūsų gimnazija taip pat tapo šio plataus sąžiningumą puoselėjančių mokyklų tinklo nare. Sausio 25-ąją gimnazijoje svečiavęsis skyriaus atstovas Ignas Rubikas pamokose supažindino moksleivius su šiuo tinklu, diskutavo sąžiningumo ir skaidrumo temomis. Naudingame ir diskusijas sukėlusiame susitikime gimnazijai padovanota įrėminta sąžiningumo deklaracija. Kiekvienas galime pastebėti, kad joje teigiamos vertybės sutampa ir su mūsų Gimnazisto garbės kodekso gairėmis, svarbiausia – jas įsiminti ir atkakliai jų laikytis. Visi kartu kasdien gimnazijoje ir už jos ribų puoselėkime atsakingumą, skaidrumą, sąžiningumą. Pasitikėkime savo jėgomis – būkime esmės žmonėmis!